Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Not found
gl: Non atopada

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Available
gl: Dispoñible
