Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
