Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Available
id: Ketersediaan
