Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Available
lv: Pieejams
