Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Available
pt: Disponível
