Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Available
ro: Disponibil
