Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Not found
ru: Не найдено

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Available
ru: Доступно
