Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Available
sk: Dostupné
