Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
