Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Available
tr: Mevcut
