Yild PoolParty (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: URL
uk: URL-адреса

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Available
uk: Доступно
