Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: edit
bg: редактирай

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: Delete block
bg: Изтриване на блок

en: Save block
bg: Запази блока
