Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: The block %name has been removed.
bo: %name་ལྷུ་ལག་བསུབ་ཚར།

en: Delete block
bo: ལྷུ་ལག་སུབ་པ

en: Save block
bo: ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས
