Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: edit
cs: upravit

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: The block %name has been removed.
cs: Blok %name byl odstraněn.

en: Delete block
cs: Smazat blok

en: Save block
cs: Uložit blok

en: Target
cs: Cíl
