Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Block Title
es: Título del Bloque

en: edit
es: editar

en: Payment settings
es: Opciones de pago

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Are you sure you want to delete the block %name?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar el bloque %name?

en: The block %name has been removed.
es: Se ha eliminado el bloque %name.

en: Create block
es: Crear bloque

en: Delete block
es: Borrar bloque

en: Save block
es: Guardar el bloque

en: Target
es: Destino

en: Receiver
es: Destinatario
