Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: edit
hr: uredi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: The block %name has been removed.
hr: Blok %name je uklonjen.

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: Save block
hr: Spremi blok
