Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Block Title
hu: Blokk címe

en: edit
hu: szerkesztés

en: Payment settings
hu: Fizetési beállítások

en: Block ID
hu: Blokk ID

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: The block %name has been removed.
hu: „%name” blokk törölve.

en: Create block
hu: Blokk létrehozása

en: Delete block
hu: Blokk törlése

en: Save block
hu: Blokk mentése

en: Target
hu: Cél

en: Receiver
hu: Címzett

en: Edit block
hu: Blokk szerkesztése
