Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: edit
is: breyta

en: Payment settings
is: Greiðslustillingar

en: Are you sure you want to delete the block %name?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða blokk %name?

en: The block %name has been removed.
is: Blokkin %name hefur verið fjarlægð.

en: Delete block
is: Eyða blokk

en: Save block
is: Vista blokk
