Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्

en: Save block
ne: ब्लकलाई सेभ गर्नुहोस्
