Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: edit
nn: endre

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nn: Er du sikker på at du vil slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
nn: Blokken %name er fjerna.

en: Create block
nn: Lag blokk

en: Delete block
nn: Slett blokk

en: Save block
nn: Lagre blokk
