Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: edit
se: rievdda
