Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: edit
sq: ndrysho

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: The block %name has been removed.
sq: Blloku %name u eleminua.

en: Delete block
sq: Elemino bllokun

en: Save block
sq: Ruaj bllokun
