Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: edit
vi: sửa

en: Payment settings
vi: Thiết lập thanh toán

en: Are you sure you want to delete the block %name?
vi: Bạn có chắc là muốn xóa block %name?

en: The block %name has been removed.
vi: Block %name đã được gỡ bỏ.

en: Create block
vi: Tạo khối

en: Delete block
vi: Xóa khối nội dung

en: Save block
vi: Lưu khối nội dung
