Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Block Title
af: Bloktitel

en: edit
af: redigeer

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: Delete block
af: Skrap blok

en: Save block
af: Stoor blok
