Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: edit
cy: golygu

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu'r bloc %name?

en: The block %name has been removed.
cy: Mae bloc %name wedi ei symud.

en: Delete block
cy: Dileu'r bloc

en: Save block
cy: Cadw bloc
