Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: edit
eu: editatu

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Delete block
eu: Blokea ezabatu

en: Save block
eu: Gorde blokea

en: Receiver
eu: Jasotzailea
