Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Block Title
ja: ブロックのタイトル

en: edit
ja: 編集

en: Payment settings
ja: 決済の設定

en: Block ID
ja: ブロックID

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ja: 本当に、%name ブロックを削除してもよろしいですか？

en: The block %name has been removed.
ja: %name ブロックが削除されました。

en: Delete block
ja: ブロックの削除

en: Save block
ja: ブロックの保存

en: Target
ja: ターゲット

en: Receiver
ja: 受取人
