Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %name ბლოკის წაშლა?

en: The block %name has been removed.
ka: ბლოკი %name წაშლილია.

en: Delete block
ka: ბლოკის წაშლა

en: Save block
ka: ბლოკის შენახვა
