Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: edit
kk: түзету

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: Delete block
kk: Блокты жою

en: Save block
kk: Блокты сақтау
