Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: The block %name has been removed.
km: ប្លុក​ %name ត្រូវ​បាន​យកចេញ​ ។

en: Delete block
km: លុប​ប្លុក

en: Save block
km: ​រក្សាទុក​ប្លុក
