Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Target
kn: ಗುರಿ
