Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
or: ଆପଣ ବ୍ଲକ %name କୁ ଅପସାରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ?

en: The block %name has been removed.
or: ବ୍ଲକ୍ %name ଟି ଅପସାରିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ

en: Save block
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ
