Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст
