Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: edit
pl: edytuj

en: Payment settings
pl: Ustawienia płatności

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pl: Czy na pewno usunąć blok %name?

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: Create block
pl: Stwórz blok

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Save block
pl: Zapisz blok

en: Target
pl: Cel

en: Receiver
pl: Odbiorca
