Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
