Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: edit
uk: редагувати

en: Payment settings
uk: Налаштування оплати

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: Target
uk: Ціль

en: Receiver
uk: Одержувач

en: Edit block
uk: Редагувати блок
