Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: The block %name has been removed.
be: Блок %name выдалены.

en: Delete block
be: Выдаліць блок

en: Save block
be: Захаваць блок
