Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The block %name has been removed.
dz: ལེབ་དུམ་ %name དེ་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Delete block
dz: སྡེབ་ཚན་བཏོན་གཏང་

en: Save block
dz: ལེབ་དུམ་སྲུངས་བཞག
