Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: edit
et: muuda

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: Target
et: Siht
