Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Block Title
fr: Titre du bloc

en: edit
fr: modifier

en: Payment settings
fr: Paramètres de paiement

en: Block ID
fr: ID bloc

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer le bloc %name ?

en: The block %name has been removed.
fr: Le bloc %name a été supprimé.

en: Create block
fr: Créer un bloc

en: Delete block
fr: Supprimer le bloc

en: Save block
fr: Enregistrer le bloc

en: Target
fr: Cible

en: Receiver
fr: Destinataire

en: Edit block
fr: Modifier le bloc
