Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: edit
gl: editar

en: Payment settings
gl: Axustes de pago

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: The block %name has been removed.
gl: Quitouse o bloque %name.

en: Delete block
gl: Eliminar o bloque

en: Save block
gl: Gardar o bloque

en: Target
gl: Destino
