Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: edit
he: עריכה

en: Payment settings
he: הגדרות תשלום

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: Save block
he: שמירת בלוק

en: Receiver
he: מקבל
