Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: edit
jv: sunting

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak jeneng blok %name?

en: The block %name has been removed.
jv: Jeneng blok %name uwis dibuwang.

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: Save block
jv: Simpen blok
