Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Actions
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Block Title
no: Blokktittel

en: edit
no: rediger

en: Are you sure you want to delete the block %name?
no: Er du sikker på at du vil slette blokka %name?

en: The block %name has been removed.
no: Blokka %name ble fjernet.

en: Delete block
no: Slett blokk

en: Save block
no: Lagre blokk

en: Target
no: Mål
