Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Save block
ps: غونډ خوندي کول

en: Target
ps: موخه
