Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: edit
sk: upraviť

en: Payment settings
sk: Nastavenie platby

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Save block
sk: Uložiť blok

en: Target
sk: Cieľ
