Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: edit
sl: uredi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
sl: Blok %name je bil odstranjen.

en: Delete block
sl: Izbriši blok

en: Save block
sl: Shrani blok
