Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: edit
ta: தொகுக்க
