Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: edit
ar: تحرير

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Amount
ar: المبلغ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف صندوق %name؟

en: The block %name has been removed.
ar: تم حذف الصندوق %name.

en: Delete block
ar: احذف الصندوق

en: Save block
ar: حفظ الصندوق
