Yandex Money Blocks (7.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Block Title
id: Judul Blok

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Amount
id: Jumlah

en: Are you sure you want to delete the block %name?
id: Anda yakin ingin menghapus blok %name ini?

en: The block %name has been removed.
id: Blok %name sudah dihapus.

en: Delete block
id: Hapus blok

en: Save block
id: Simpan blok
